Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Ben je nieuwsgierig naar alle nieuwtjes van Audities.nl? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief!

Ik ga akkoord met de privacyvoorwaarden*

Stem op jouw favoriete musical van 2016
Tot en met 30 december kan er weer gestemd worden op de beste musical van 2016. Via https://www.admusicalawards.nl/ kun je kiezen tussen de 25 genomineerde musicals. Op 2 januari wordt de eindstand van de voorronde bekend gemaakt. Vervolgens gaan de drie musicals met de meeste stemmen door naar de finaleronde.

In deze finaleronde (van 2 tot en met 12 januari), zijn de virtuele stembussen weer geopend. De drie finalisten beginnen weer op nul stemmen en kan er dus opnieuw gestemd worden op de absolute favoriet. De finaleronde loopt door tot in de live-uitzending van de Musical Awards 2016 op 12 januari 2017. Tijdens deze uitzending wordt de winnaar van de AD Publieksprijs bekend gemaakt.

De afgelopen twee jaar was de musical Soldaat van Oranje het meest geliefd onder het publiek. Genoemde musical maakt ook dit jaar weer kans op beste musical van 2016. De overige 24 genomineerden (op alfabetische volgorde) zijn: A Chorus Line, Amandla! Mandela, Beauty and The Beast, Chez Brood, Ciske de Rat, Dansen met de Vijand, De Gelaarsde Poes, De Tweeling, Grease, HAIR, In de ban van Broadway, Kiss of the Spider Woman, Koning Arthur, Nonsens, Opvliegers, Pumps en Penalties, RENT, Robert Long, SKY de Musical, Sweeney Todd, The Bodyguard, The Lion King, Vals, thrillermusical, Willem Ruis, de show van zijn leven.
Terug...